Jak zabiegi tlenoterapii hiperbarycznej pomogły Pani Joannie w chorobie wrzodziejącego jelita grubego

wrzodziejące zapalenie jelita grubego

W 2000 roku zdiagnozowano u mnie colitis ulcerosa (wrzodziejące zapalenie jelita grubego), po dziewięciu latach przeszłam proktokolektomię odtwórczą. Potem miałam jeszcze kilka operacji. Niestety rozwinęła się fibromialgia i różne neuropatie. Musiałam zacząć brać dużo większe dawki leków przeciwbólowych niż przed operacjami. Jednak to, co było największym problemem obok bólu to osłabienie (fibrofog). Przez lata rzadko wychodziłam z domu. Informacje o tlenoterapii znalazłam na internecie. W styczniu tego roku dowiedziałam się o Fizjosquad. Dużo czytałam, żeby upewnić się, czy jest to leczenie dla mnie, ponieważ żaden lekarz nie miał wiedzy o tlenoterapii. Na pierwszym spotkaniu w gabinecie dowiedziałam się bardzo dużo. Pani Marlena odpowiedziała na wszystkie moje pytania i zawsze chętnie dzieli się swoją imponującą wiedzą.

Zabiegi bardzo mi pomogły. Zwłaszcza przy problemach z obstrukcjami przewodu pokarmowego, które prawie już mi się nie zdarzają. Nabrałam sił, zaczęłam wychodzić na długie spacery nawet codziennie. Zaczęłam lepiej spać i w trakcie leczenia dużo lepiej tolerowałam leki przeciwbólowe (mniej skutków ubocznych).

Mam nadzieję, że długofalowo leczenie pomoże w regeneracji nerwów. Jestem bardzo zadowolona z rezultatów i polecam tlenoterapię wszystkim moim znajomym. Zawsze po pobycie w komorze czuję się dużo lepiej, jest mi dużo lżej w całym ciele, co jest wspaniałym uczuciem przy fibromialgii. Poza tym wizyty w gabinecie są bardzo pozytywnym doświadczeniem. Spotkałam dużo innych zachwyconych pacjentów. Panie prowadzące zabiegi zawsze z uśmiechem pomagają pacjentom.

Wypróbowałam wiele terapii i leków, ale najlepsze efekty przyniosła tlenoterapia i dieta bezglutenowa. Planuję wracać na zabiegi co jakiś czas. Im więcej tlenoterapii, tym lepiej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o