Relacja z turnusu tlenoterapii hiperbarycznej cudownego Mateuszka

 

Tlenoterapia hiperbaryczna Fizjosquad efekty leczenie

Niezwykle radosnym i pełnym emocji dla nas był dzień, kiedy spotkaliśmy Mateusza i jego mamę Dorotę na zabiegach tlenoterapii hiperbarycznej w gabinecie Fizjosquad. Mateusz jest bardzo dzielnym, wesołym i ciekawym świata chłopcem!😊 Kiedy pierwszy raz pojawił się u nas w gabinecie zadowolony bacznie obserwował co dzieje się wokół niego. Czasami początki przygody z tlenoterapią u dzieci okazują się trudne jednak Mateuszek jak na początkującego bywalca w komorze hiperbarycznej spisał się na medal. Wzrost ciśnienia nie był dla niego niczym nieprzyjemnym, wręcz przeciwnie grzecznie leżał wewnątrz komory i wpatrzony w mamę jak w obrazek z otwarta buzia, każdego dnia słuchał czytanych przez mamę bajek. Pomimo iż nasz dzielny bohater nie skorzystał z całej serii zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej, efekty terapii były tak duże, że razem z mamą Mateuszka- Dorotą postanowiliśmy podzielić się nimi z Wami. 😊

A oto relacja Mamy Doroty z zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej😊

 

„Mateusz ma 9 lat i urodził się z wadą mózgowia określane mianem pachygyria oraz z wylewami okołoporodowymi II i III stopnia, które spowodowały stan czterokończynowego porażenia mózgowego. NIE siedzi samodzielnie, NIE obraca się, NIE mówi, NIE je, ma problemy z oddychaniem i pomimo tak wielu NIE nadal chce i pragnie cieszyć się życiem.

To wspaniały młody człowiek, który dzielnie znosi wszystkie zabiegi, ćwiczenia i operacje. Mateusz ćwiczył wieloma metodami Vojta, Bobath, devena, Medek, CME, ma zoperowany żołądek, wstawioną gastrostomia, usunięte częściowo przykurcze w dłoniach i nadal czeka na kolejne operacje bioder.

Rozpoczęliśmy teraz serię zabiegów tlenoterapii w komorze hiperbarycznej w FIZJOSQUAD spodziewając się efektów dopiero po pakiecie zabiegów.

Ku naszemu zaskoczeniu bardzo szybko zobaczyliśmy poprawę w ciepłocie ciała, krążeniu, spokojnym śnie i rozluźnieniu napięcia mięśniowego, a oto przy porażeniu mózgowym i leżącym stanie bardzo trudno. Mocno natleniona krew, która krąży po całym ciele, powoli odżywia Mateusza ciało, organy. Zdecydowanie poprawiła się odporność i brak infekcji przy kontakcie z chorą osobą, gdzie wcześniej automatycznie był chory.

Zabiegi przebiegają w bardzo komfortowej atmosferze i zostało nam dokładnie omówione jak terapia będzie wyglądać. Tym bardziej jesteśmy wdzięczni za fachową opiekę i komfort współpracy.”

 

Jest nam bardzo miło, kiedy czytamy tak wspaniałe wiadomości od rodziców naszych cudownych dzieci, dzięki Wam wiemy, że nasza praca ma sens! To cudowne móc obserwować i uczestniczyć w tak niesamowitej przemianie dziecka.

 

Mateuszek zaledwie po kilku zabiegach HBOT odczuł pozytywne działanie tlenu, niemniej jednak liczne badania naukowe potwierdzają, że to właśnie seria 40 zabiegów HBOT daje najlepsze efekty u dzieci z mózgowym porażeniem!

 

Bardzo mocno trzymamy kciuki za Mateusza i jego Mamę Dorotę i z niecierpliwością czekamy na kolejne tlenowe spotkanie. Już nie możemy doczekać się kolejnych efektów terapii HBOT!!! 😊

Dziękujemy za niezwykłe spotkanie i emocjonujące chwile!

Powodzenia Mati 😊

 

Wszystkich Państwa zapraszamy do poznania wzruszającej historii Mateusza i odwiedzenia jego strony!

https://www.siepomaga.pl/mateusz-bilski

 

https://dzieciom.pl/podopieczni/9655

 

Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde pytanie!

Telefon informacyjny Tlenoterapia Hiperbaryczna – 791 895 839.

Zapraszamy na naszą stronę www.tlenoterapia-wroclaw.pl

 

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o