Relacja z zabiegów tlenoterapii hiperbarycznej Pana Jerzego. Trudno gojąca się rana.

Zapraszamy do przeczytania relacji Pana Jerzego. Do Fizjosquad’u trafił z problemem trudno gojącej się rany na stopie. Bardzo cieszymy się, że możemy być częścią procesu leczniczego, który odnosi takie sukcesy. Pan Jerzy zapowiedział powrót na tlenoterapię hiperbaryczną 🙂 gorąco zapraszamy

W maju tego roku uległem wypadkowi motocyklowemu. Miałem liczne urazy wewnętrzne, trafiłem na oddział intensywnej terapii, gdzie byłem utrzymywany w śpiączce farmakologicznej. Ze względu na cukrzyce II stopnia, na piętach zrobiły mi się głębokie odleżyny. (na jednej ubytek ciała wielkości mandarynki)

Po opuszczeniu szpitala musiałem szukać jakiejś metody leczenia odleżyn. Każdy lekarz sugerował różne rozwiązania, maści i inne cuda, które w efekcie przynosiły odwrotny skutek. Rany zaczęły brzydko pachnieć, ropieć. Lekarze rozkładali ręce a ja czułem się bezradny. Bałem się powikłań cukrzycy.

O skuteczności komory hiperbarycznej usłyszałem od córki. Przedstawiła mi zalety wynikające z oddychania 100% tlenem. Zdecydowałem się na 20 zabiegów. Po kilku pierwszych zabiegach zauważyłem, że rana się oczyszcza i znika przykry zapach. Na półmetku gołym okiem widać było postępujący proces gojenia. Jestem ponad miesiąc po zabiegach i wciąż widzę jak rana się zmniejsza co jest dla mnie bardzo budujące.

Planuje kolejną serię zabiegów w niedalekiej przyszłości, ponieważ tlenoterapia sprzyja również regeneracji nerwów. Po złamaniu kości strzałkowej mam niedowład prawej stopy. Głęboko wierzę, że kilka dodatkowych zabiegów wspomoże odbudowę nerwu.

Gorąco polecam tlenoterapie, ponieważ działa cuda!

Dziękuję Fizjosquad. Jerzy.

PS. Na zdjęciu zaznaczone jest jak rana wyglądała przed tlenoterapia.

Jesteśmy bardzo ucieszeni efektami po zabiegach. Cieszymy się, że Pan Jerzy z naszą pomocą wychodzi z choroby. Trzymamy mocno kciuki za dalszy powrót do zdrowia!

efekty leczenia trudno gojącaej się rany

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o